Infolinia
22 3305900
Strona główna
Oferta dla klientów detalicznych
Butle
Butle syfonowe do wózków widłowych

Czy wiesz, że...

LPG uzyskiwany jest jako produkt uboczny przy rafinacji ropy naftowej, wydobywany jest również ze złóż gazu ziemnego, zwykle na samym...

więcej ciekawostek >

Drukuj Butle syfonowe do wózków widłowych

Polski Gaz SA jest dostawcą energii dla wielu przedsiębiorstw. Nasze butle do wózków widłowych to najwyższej jakości paliwo w dobrej i stabilnej cenie dla Twojej firmy.

Oszczędzasz:
  • Wysokiej jakości paliwo oznacza niskie koszty eksploatacji i mniejsze zużycie silnika, co pozwala uniknąć przestojów w pracy wywołanych częstymi przeglądami i naprawami wózków.
  • Do magazynowania butli zapewniamy atestowane kontenery spełniające wszelkie wymogi BHP i PPOŻ. Nasz klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z dzierżawą butli i kontenerów.
  • Oferujemy konkurencyjne ceny i dogodne terminy płatności
Masz pełen komfort pracy:
  • Dzięki ogólnopolskiej sieci dystrybucji gwarantujemy terminowość dostaw i możliwość obsługi firm w całym kraju, niezależnie od lokalizacji.
  • Sam wybierasz optymalną formę składania zamówień (telefon, faks, email) i decydujesz o terminie dostawy, ustalając dogodny dla Twojej firmy harmonogram - my przyjeżdzamy na czas. Dostosujemy się do indywidualnych potrzeb w zakresie dostaw i obsługi naszego klienta.
  • Dostarczamy specjalne butle z zaworem syfonowym do poboru fazy płynnej paliwa. Butle z gazem zapewniają cichą pracę silnika i niski poziom drgań, a wysokojakościowe paliwo gwarantuje płynne działanie silników.
Obsługują Cię specjaliści:
  • Pracownicy Polskiego Gazu to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Nasz przedstawiciel handlowy dba nie tylko o punktualność i jakość dostaw, ale również służy swoją fachową wiedzą i doświadczeniem. Nasze oddziały i rozlewnie dysponują nowoczesnym sprzętem obsługiwanym przez wykwalifikowanych fachowców. Dzięki temu dostarczamy produkt najwyższej jakości na dogodnych dla naszego klienta warunkach.