Infolinia
22 3305900
Strona główna
Oferta dla klientów detalicznych
Butle

Czy wiesz, że...

LPG uzyskiwany jest jako produkt uboczny przy rafinacji ropy naftowej, wydobywany jest również ze złóż gazu ziemnego, zwykle na samym...

więcej ciekawostek >

Drukuj Butle

Butle gazowe Polskiego Gazu to zarówno wygodne w transporcie butle turystyczne, dzięki którym na każdym wyjeździe możesz ugotować swój ulubiony posiłek, jak i duże butle, które pozwalają uniezależnić się od sieci miejskiej. Przenośne źródło ciepła i energii, do wykorzystania zawsze tam, gdzie jest potrzebne.

Butla Polskiego Gazu zawsze ma ważną legalizację i wszelkie atesty, czego widocznym znakiem jest numerowana plomba ze znakiem Polskiego Gazu oraz nalepką zawierającą informację o bezpieczeństwie.

Dzięki szerokiej ofercie wielkości butli, możesz zawsze kupić tyle gazu, ile potrzebujesz. Oferujemy butle o następujących pojemnościach: 2 kg, 3 kg, 11 kg, 33 kg propanu lub mieszaniny propan-butan.

Butle z gazem nadają się zarówno do podłączenia do kuchni gazowych jak i do gazowego grilla. Są również przystosowane do ogrzewania grzejnikami promiennikowymi, parasolami grzewczymi czy nagrzewnicami. Do ogrzewania rekomendujemy butle z propanem, który dzięki swoim własnościom fizykochemicznym, a zwłaszcza - szerszemu zakresowi temperatur odparowywania (do -42°C) - umożliwia korzystanie z butli w każdych praktycznie warunkach meteorologicznych.

Oferujemy również tzw. butle syfonowe do wózków widłowych – najwyższej jakości paliwo w dobrej i stabilnej cenie dla Twojej firmy.

Należy pamiętać, że ze względu na rozszerzalność cieplną gazu, butle napełniane są zawsze w 85% swojej pojemności.